EN

Koszyk jest pusty

O nas

Jesteśmy polską marką, istniejącą od 2013 roku. Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości odzieży, sprzętu i akcesoriów sportowych. Specjalizujemy się w ubraniach przeznaczonych do uprawiania sportów wodnych, jednak w naszych najnowszych kolekcjach pojawiają się także modele typowo streetowe. Jednym słowem - każdy znajdzie coś dla siebie! Mimo krótkiej obecności na rynku, osiągnęliśmy już spore sukcesy. Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów oraz rozwiązań, ponieważ komfort i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze.

PRODUKCJA LATAWCÓW

Zajmujemy się produkcją latawców do kitesurfingu. Stale współpracujemy z projektantami, aerodynamikami oraz uczelniami, w celu wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy na ostatnim etapie testowania prototypów. Pierwsze modele  CUNAkite  pojawią się już wkrótce w sprzedaży!

SUKCES TKWI W DRUŻYNIE

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni, pełni pasji ludzie. Wciąż udoskonalamy nasze produkty, wprowadzając najnowsze technologie, w połączeniu z funkcjonalnością i sportowym designem.

WSPÓŁPRACUJEMY ZE SPORTOWCAMI

CUNA wspiera zarówno zawodowców, jak i amatorów uprawiających sport. Jakość oferowanych produktów doceniają reprezentanci kraju różnych dyscyplin, takich jak: siatkówka, piłka ręczna, narciarstwo wodne, kolarstwo, snowboard, narciarstwo. Dzięki ich sugestiom jesteśmy w stanie podjąć wyzwanie, jakim jest konkurowanie z wiodącymi markami produkującymi odzież sportową.

Wspieramy sportowe talenty!Copyright © CUNA ZONE 2017

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie sklepów internetowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat